Faq

Faq

Różnica pomiędzy serią step-up i i-walk

  step up i-walk
dla kogo Dla dzieci, które dopiero uczą się chodzić i jeszcze raczkują. Dla pewnie chodzących dzieci, które wyrosły już z raczkowania.
kształt Buciki serii step up i i-walk zostały wykonane na kopytach szewskich mających różne kształty, dzięki takiemu rozwiązaniu buciki są dopasowane do stopy dziecka znajdującej się na konkretnym etapie rozwoju.
konstrukcja Wyjątkowo miękkie i lekkie. Cienka podeszwa pozwala stopie na swobodną pracę. Nie posiadają usztywnień czy wzmocnień. Bardziej wytrzymała konstrukcja przystosowana do intensywniejszego użytkowania i pewnego trzymania stopy

 

Zarówno seria step up jak i i-walk posiadają rozmiary 20-22...dlaczego?

Nie wszystkie dzieci zaczynają chodzić w tym samym wieku czy przy określonym rozmiarze stopy.

Na przykład dla dziecka, które zaczęło chodzić wcześnie, przy rozmiarze bucika 20 najbardziej odpowiedni może się okazać but serii i-walk.

Z kolei dla dziecka, które swoją przygodę z chodzeniem rozpoczęło relatywnie późno, przy rozmiarze stopy 22 wciąż bardziej odpowiednie mogą okazać się buciki serii step up (są miększe i mają inną konstrukcję, odpowiednią dla dzieci stawiających pierwsze kroki).

 

Czy buciki Bobux nadają się na zewnątrz?

Buciki serii i-walk zostały zaprojektowanie specjalnie do wędrówek i zabawy na zewnątrz.

Bucki serii step up również można używać na zewnątrz,  mają one jednak delikatniejszą konstrukcję, ponieważ nie są przeznaczone do tak intensywnego użytkowania jak I-walki.

Kapcie soft sole przeznaczone są do zabawy wewnątrz.

New b można stosować wewnątrz i zewnątrz – nie służą one do chodzenia, chronią stopę przed zimnem lub słońcem. Wykonane są z miękkiej i delikatnej skóry, dlatego nie powinny mieć kontaktu z szorstkim podłożem czy ostrymi krawędziami.

 

Czy skóra, z których wykonano buciki jest bezpieczna?

Tak, kładziemy szczególny nacisk na zdrowie i bezpieczeństwo dzieci. Świadczą o tym chociażby rezultaty badań na obecność szkodliwych substancji w materiałach używanych do produkcji butów sprawdź certyfikaty i wyniki testów laboratoryjnych jakim poddane zostały buciki Bobux.

Bobux spełnia następujące standardy bezpieczeństwa i ochrony środowiska:  

  • Brytyjski i Europejski standard BS 5665 : EN71 część 3 (Regulacje dotyczące Bezpieczeństwa Zabawek oraz    zawartości metali ciężkich) - testy przeprowadziło laboratorium LAZRA NZ
  • Japoński Standard Przemysłowy JIS/L1041 - testy przeprowadziło w laboratorium LAZRA NZ
  • Akredytacja Niemieckiego Laboratorium Badawczego TUV na bezpieczeństwo produktów pod kątem    obecności zakazanych materiałów i substancji w procesie garbowania skóry - testy przeprowadziło laboratorium TUV Niemcy

 

W jaki sposób wybrać odpowiedni rozmiar?

Wybranie odpowiedniego rozmiaru jest bardzo istotne – tak aby but nie uwierał i nie krępował stopy oraz nie był za duży.

W dziale ‘dobór właściwego rozmiaru’ pokazaliśmy w jaki sposób sprawdzić rozmiar stopy naszego dziecka.

 

Jak dbać o buciki Bobux?

Opisaliśmy to w dziale ‘czyszczenie i pielęgnacja’.

 

Jakiej jakości oczekiwać po bucikach Bobux?

Wysoka jakość to kamień węgielny Bobux – nasze buty wykonujemy ręcznie z dużą dbałością o szczegóły z użyciem najwyższej jakości materiałów. Gwarantujemy 100%-we zadowolenie z naszych butów.

ul. Cielmicka 39
43-100 Tychy
tel.+48 518 240 104
e-mail:
numer rachunku: 06 1050 1331 1000 0092 1771 4857

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.