Nasza wizja
Nasza wizja

Nasza wizja

Bosa stopa to najlepsza
rzecz jaką możesz
podarować swojemu
dziecku

 

W co wierzymy:
Chcemy, aby dzieci rosły i rozwijały się zdrowo, wierzymy że stopy są podstawą tego rozwoju.

 

Przez pierwsze siedem lat życia, stopy dziecka ulegają ogromnym przemianom. Aby umożliwić ich zdrowy rozwój w tym czasie, nie powinny one być krępowane i ograniczane.

Najlepsze dla naszych dzieci jest gdy pozwolimy, aby raczkowały, chodziły i biegały boso - dzięki temu w naturalny i zdrowy sposób wzmacniają mięśnie, ścięgna i kości stóp. Dziecko uczy się utrzymywać równowagę, nabywa koordynację oraz uczy się utrzymywać właściwą postawę.

Obuwie powinno zapewniać ochronę stopy, ale równocześnie nie ograniczać, zapewniając jej możliwość swobodnego, nieskrępowanego i naturalnego rozwoju.
To właśnie filozofia Bobux.

 

Jak osiągamy nasz cel:
‘Bosa stopa jest najlepsza’ - projektujemy nasze buty tak aby zapewniały stopie maksimum swobody dla nieskrępowanego i zdrowego rozwoju.

 

Bobux współpracuje z uznanymi specjalistami w zakresie obuwia, pediatrami i fizjoterapeutami. Każda z serii naszych bucików posiada specyficzne cechy, które sprawiają, że obuwie Bobux zapewnia zdrowy rozwój stopy na każdym etapie rozwoju - od dzieci nie umiejących jeszcze chodzić, po wprawnych odkrywców.

Strona korzysta z Ciasteczek

Zamknij